Wszystkie oferty » Katowice

Młodszy Specjalista ds. Marketingu z j. Rosyjskim

Firma: AleRabat.com Spółka z o.o.

Miejsce pracy: Katowice

Podobne oferty:

DevOps Engineer
Katowice
OPERATOR WYTWÓRNI MAS BITUMICZNYCH
Katowice
Specjalista Projektant branży cieplnej
Katowice
CIM Officer / Problem Manager
Katowice
ASYSTENTKA / ASYSTENT BIURA
Katowice
Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz
z promocji ;)
Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi
ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów
online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w
Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach,
Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Wymagania:
- biegłość w j. rosyjskim (szczególnie pisanym min. c1)
- pozwolenie na pracę
- dobra znajomość ms office
- silne zorientowanie na cel w pracy
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność samodzielnej pracy

Obowiązki:

- publikowanie nowych kuponów promocyjnych i zniżek
- aktualizowanie informacji na naszej stronie
- kontakt ze sklepami internetowymi oraz z sieciami afiliacyjnymi
- tworzenie tekstów i artykułów w j. rosyjskim
- inne obowiązki w obszarze marketingu

możesz mieć pewność,  że nie jesteśmy call center!

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin (lub 3/4 etatu)
- elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy 8:00 a 10:00)
- prywatną opiekę medyczną
- możliwość wdrażania własnych inicjatyw w życie
- pełne zaplecze socjalne: różne rodzaje kaw i herbat, soki,
przekąski oraz owoce każdego dnia
- kanapkowe środy
- imprezy integracyjne
- możliwość pracy i rozwoju w jednej z największych firm
e-commerce