Wszystkie oferty » Sadkowa Góra

Handlowiec na rynki zagraniczne - j.angielski

Firma: GRH

Miejsce pracy: Sadkowa Góra

Podobne oferty:

Sprzedawca / Handlowiec - Pracownik Salonu Komputerowego...
Rzeszów
Handlowiec
Pustków
Praca biurowa - handlowiec
Tarnów
Poszukiwany Handlowiec z j. angielskim
Mielec
Borowa
POSZUKIWANY HANDLOWIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO
Miejsce pracy: Sadkowa Góra (okolice Mielca) + delegacje
Twoje zadania:
• Budowa i rozwój rynków – Słowacja / Czechy / Rumunia/ Skandynawia
• Aktywne pozyskiwanie klientów B2B na rynkach zagranicznych pod kątem wyrobów: folia izolacyjna, rury osłonowe do kabli
• Obsługa i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
• Przygotowywanie ofert oraz negocjacje biznesowe

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o Pracę
• Praca stacjonarna: pn. - pt. 8 - 16 (50% czasu pracy) + delegacje zagraniczne (50% czasu pracy)
• Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia handlowego/sprzedażowego (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
• System prowizyjny zależy od zrealizowanych planów sprzedażowych
• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, pool car lecz większość wyjazdów odbywa się drogą lotniczą + wynajem samochodu na miejscu

Niezbędne kompetencje:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
• Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynki zagraniczne
• Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 501 - pokaż numer telefonu - 501-726-511
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).