Wszystkie oferty » Kraków

Specjalista ds. E-Commerce z j. rosyjskim (m/k)

Firma: CPL Jobs Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Kraków

Podobne oferty:

Sales Specialist
Kraków
C#/.NET Developer (with Azure)
Kraków
Senior Full-Stack Engineer (Java/Javascript)
Kraków
Programista C#/.NET (z Microsoft Exchange)
Kraków
Grafik
Kraków
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources,
świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy
największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na
polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych
specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na
rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

* optymalizacja wszystkich procesów dotyczących prowadzenia sklepu
internetowego w celu zwiększenia sprzedaży ze szczególnym
uwzględnieniem użyteczności sieci;
* monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników sprzedaży;
* zarządzanie kampaniami promocyjnymi na stronie;
* koordynacja pracy dwu- lub trzyosobowego zespołu;
* bieżące monitorowanie i analiza trendów i konkurencji na rynku
lokalnym;
* bliska współpraca z innymi biurami międzynarodowymi.

Wymagania:

* Biegła znajomość języka rosyjskiego;
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
* minimum 2-letnie doświadczeniem zawodowe na podobnym stanowisku;
* zdolności analityczne (interpretacja danych)
* praktyczna znajomość excela.

Oferujemy:

* pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
* możliwości rozwój zawodowego;
* kursy języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie firmy;
* pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, multisport)
* zniżka w sklepie internetowym;
* elastyczne godziny pracy.