Wszystkie oferty » Węgrów

Elektryk na produkcji

Firma: Level Work Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Węgrów

Podobne oferty:

Elektryk
Drohiczyn
Elektryk
Wyszków
Elektryk Maszyn, Elektromechanik, Mechanik Utrzymania...
Ostrów Mazowiecka
Elektryk / Elektromechanik na produkcji
Siedlce
Elektryk / Elektromechanik
Węgrów
Lokalizacja: Węgrów

Zakres obowiązków:
- zapewnienie sprawności maszyn, urządzeń i systemów energetycznych linii produkcyjnych,
- diagnostyka awarii oraz wykonywanie remontów i przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji.

Wymagania:
- doświadczenie w działach technicznych na produkcji,
- umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych.

Oferujemy:
- stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość zakwaterowania przez pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.