Wszystkie oferty » Żyrardów

Konsultant ds. obsługi klienta z rosyjskim i angielskim

Firma: Level Work Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Żyrardów

Podobne oferty:

konsultant ds. obsługi klienta z j. słowackim...
Warszawa
Konsultant ds. Obsługi Klienta w Centrum Rezerwacji...
Piaseczno
Konsultant ds. obsługi klienta z językiem estońskim
Warszawa
Warszawa
Konsultant ds. Obsługi Klienta
Warszawa

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:
• obsługa klientów firmy,
• udział w negocjowaniu warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją,
• budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami,
• wsparcie działu handlowego.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego,
• doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego – mile widziane,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i bezpośrednich.

Oferujemy:
• umowa o pracę lub kontrakt B2B,
• atrakcyjną pensję podstawową + bardzo korzystny dla pracownika system premiowania,
• rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie o europejskim zasięgu,
• realny wpływ na politykę handlową firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą odnośnie przetwarzania danych osobowych.