Wszystkie oferty » Kraków

Nauczyciel Języka rosyjskiego ze znajomością jęz. ang

Firma: Blue Idea Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Kraków

Podobne oferty:

DLA OSÓB DO 29-EGO ROKU ŻYCIA
Kraków
Przedszkole Źródło zatrudni nauczycielkę przedszkola
Kraków
Lektor języka angielskiego
Kraków
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Kraków
Nauczyciel Biologia
Kraków
Pacuła Group to organizacja zajmująca się̨ prowadzeniem placówek edukacyjnych na każdym poziomie rozwoju dzieci i młodzieży.
Do jej grupy należą żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz liceum.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi placówek edukacyjnych Pacuła Group zapewnia swoim podopiecznym kompleksowy rozwój i pomaga im doskonalić́ umiejętności, oferując edukację
w języku angielskim.
Doświadczona kadra, najnowsze wyposażenia sal, najlepsze rozwiązania przygotowujące dzieci do dorosłego życia w zmieniającym się̨ świecie to główne cele Pacuła Group.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Nauczyciel Języka rosyjskiego z biegłą znajomością języka angielskiego
miejsce pracy: Kraków, ul. Pilotów 4c
wymiar pracy: 2 godziny tygodniowo

Pracując z nami zyskujesz:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego, związana ze szkoleniami kompetencji
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjny pakiet benefitów
• Bezpieczeństwo zatrudnienia oparte na umowie o pracę

Zadania na stanowisku:
• Prowadzenie zajęć przedmiotowych z Języka rosyjskiego realizujących dwie podstawy programowe: polską i brytyjską
• Przygotowywanie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
• Systematyczne uzupełnianie dokumentacji szkolnej
• Udział w radach pedagogicznych, spotkaniach nauczycieli oraz szkoleniach
• Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji np. planów pracy
• Dbanie o bezpieczeństwo uczniów
• Respektowanie obowiązujących w szkole regulaminów oraz statutów
• Wspieranie misji i wizji szkoły

Nasze oczekiwania:
• Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe z kwalifikacjami do pracy na stanowisku Nauczyciel Języka rosyjskiego w szkole podstawowej i w liceum
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut
• Pracowitość i samodzielność w działaniu – kreatywne i nietuzinkowe podejście do pracy
• Nastawienie na współpracę, komunikację i utrzymywanie pozytywnych relacji w zespole
• Chęć i gotowość do rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Rekrutację dla Pacuła Group prowadzi Blue Idea Sp. z o.o.