Wszystkie oferty » Ostrowiec Świętokrzyski

Specjalista ds. sprzedaży z jęz. rosyjskim

Firma: -------------

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Podobne oferty:

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium
Ostrowiec Świętokrzyski
Inżynier sprzedaży (elektryk)
Pracownik Sklepu (niepełny etat)
kelnerka/barmanka
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - Magister Farmacji
Firma produkcyjna z woj. świętokrzyskiego zajmująca się produkcją koszy metalowych, pojemników transportowych i magazynowych zatrudni na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży z językiem rosyjskim

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (poziom C2)
- doświadczenia w sprzedaży - preferowane art. przemysłowe
- gotowość do pracy stacjonarnej, ale również ze sporadycznymi odwiedzinami klientów

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów z Rosji plus inne kraje
- obsługa bieżącego portfela klientów
- przygotowywanie ofert i umów handlowych
- pozyskiwanie nowych klientów
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- ścisła współpraca z konstruktorami
- udział w targach

Oferujemy:
- wynagrodzenie stałe plus premie
- szkolenia produktowe i branżowe
- ubezpieczenia grupowe
- karta Multisport
- bardzo nowoczesne biuro

Proszę o kontakt przez formularz lub bezpośrednio na e-mail: j.z.rekrutacje.bls@gmail.com
Zapraszamy do kontaktu!