Wszystkie oferty » Warszawa

Doradca klienta z jęz. ukraińskim / rosyjskim

Firma: Level Work sp. Z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Podobne oferty:

Doradca Klienta w Phinance S.A
Warszawa
Doradca Klienta - LEROY MERLIN - Warszawa Połczyńska
Warszawa
Wyjątkowy Doradca Klienta przez czat - aplikuj...
Radom
Warszawa
Doradca Klienta- Warszawa (8-16)
Warszawa
Opis stanowiska:

• obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
• prowadzenie działań marketingowych,
• utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego,
• doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta,
• komunikatywność, nastawienie na realizację postawionych celów.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia + prowizja,
• umowę o prace,
• praca poniedziałek – piątek w miłej atmosferze,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie na rynku nowoczesnych technologiach.

Zapraszamy do aplikowania.