Wszystkie oferty » Katowice

Poszukiwany Inspektor ds. bhp na projekt MOLENTIS Katowice

Firma: Katarzyna Włodarska

Miejsce pracy: Katowice

Podobne oferty:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
Chorzów
Elektromonter
Katowice
Ślusarz / Tokarz / Frezer- nie wymagamy doświadczenia
Katowice
Operator CNC / Operator OSN
Katowice
Elektryk utrzymania ruchu
Katowice
Pilnie Poszukujemy Inspektora ds. bhp
w zakładzie produkcyjnym, który będzie współpracował z działem technicznym celem opracowania dokumentacji bhp.

W celu dalszych kroków wykwalifikowany specjalista pomoże Pani/Panu zrozumieć zadania i podszkoli do następującego stanowiska:

Zakres obowiązków:

1. opracowywanie instrukcji stanowiskowych;
2. opracowywanie ocen ryzyka dla procesów produkcyjnych
3. opracowywanie innych dokumentów zleconych przez klienta
4. prowadzenie rejestrów
6. trackowanie dokumentacji (nadawanie nueracji)
7. Raportowanie do klienta

Oczekiwania:

1. Ukończone studia kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
2. Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny).
3. Znajomość przepisów BHP:

3.1. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie „Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy” z póz. zmianami,
3.2. Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy – pkt. Dot. prac szczególnie niebezpiecznych z póz. zmianami,

4. Umiejętności: samodzielność, sumienność, działanie pod presją, punktualność, komunikatywność.
5. Biegła obsługa MS Office.
6. Taka osoba musi się szybko uczyć, notować, robić raporty.
8. Prawo jazdy kategorii B (opcjonalnie)

Oferujemy:

1. Zdobycie doświadczenia w branży produkcyjnej pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.
2. Umowę zlecenie/B2B na okres 4 miesięcy z możliwością przedłużenia.
3. Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko.
4. Możliwość rozwoju.
5. Przyjazną atmosferę i środowisko pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

CV proszę wysyłać na adres:
wlodarska.bhp@gmail.com

Firma Katarzyna Włodarska
Ul. Inflancka 1/28
51-354 Wrocław
NIP 895 - pokaż numer telefonu - 8952219135
Tel. 782 - pokaż numer telefonu - 782 501 341