Wszystkie oferty » Poznań

Specjalista ds. sprzedaży

Firma: DESKA DESIGN

Miejsce pracy: Poznań

Podobne oferty:

Asystent / Asystentka ds. Personalnych
Poznań
Przedstawiciel Handlowy
Poznań
Przedstawiciel handlowy - sprzęt sieciowy
Poznań
Kierownik Sprzedaży Hurtowej OZE
Poznań
Poznań
Opis stanowiska:
Szukamy osoby do zarządzania sprzedażą i pracy z Klientem w branży wykończenia wnętrz w naszym Showroomie w Poznaniu.
Firma Deska Design jest miejscem pracy, w którym codziennie obcujemy z nowoczesnym designem, pracujemy z projektantami wnętrz i oferujemy produkty wyselekcjonowanych marek. Poza codzienną pracą związaną z obsługą Klientów, uczestniczymy w szkoleniach, targach i wyjazdach firmowych nakierowanych na poznawanie światowych trendów.
Misją naszej firmy jest bycie liderem w branży wykończenia wnętrz. Osoba, której szukamy będzie uczestniczyła w różnorakich projektach i miała wpływ na dalszy rozwój salonu w Poznaniu oraz całej firmy.
Wymagania:
- Minimum rok doświadczenia w branży
- Minimum trzy lata doświadczenia w sprzedaży
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność analiz danych sprzedażowych
- Pozytywna aparycja
- Kreatywność i elastyczność w działaniu
- Komunikatywność
- Determinacja w dążeniu do celów sprzedażowych
Obowiązki:
- Bezpośrednia obsługa Klienta w Showroomie
- Utrzymywanie relacji z architektami i projektantami
- Organizacja szkoleń
- Koordynacja zleceń (zamówienie, montaż)
- Dbałość o ekspozycję w salonie
- Zarządzanie sprzedażą i podległym zespołem
Co oferujemy:
- Oferujemy stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole osób
- Oferujemy pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
- Wyjazdy firmowe
Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub w zarządzaniu
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Praca stacjonarna w prestiżowym salonie w Poznaniu
- Zainteresowanie designem, urządzaniem wnętrz